Popis potahových látek

Dubaji je tkanina na bavlněné podložce. Používá se v čalounění, šití a nábytkářském průmyslů. Tkanina se snadno udržuje je trvanlivá.

Charakteristika produktu: složení povrchu strany z polyesteru, váží přibližně 320 g/m2, odolnost proti otěru nad 20.000 cyklů, odolnost na suché tření 4-5, odolnost proti tření za mokra 3-4.

Alacantara je jeden z typu „syntetická semiš“, známá také jako "super semiš." Má všechny výhody přírodního semiše, ale nemá jeho nevýhody. Tato luxusní textilie je k dispozici v hezkých odstínech, hebká na dotek, s teflonovou povrchovou úpravou. Alcantara je odolná proti vodě, tuku, špíně. Má velmi snadnou údržbu, velmi pěkně a esteticky vypadá, je velmi odolná, má dlouho-trvající barvy.

Žinylkové textilie používané v čalounění a nábytkářský průmysl. Je ideální pro restaurování čalouněného nábytku, čalounění. Vhodné pro všechny druhy čalouněného nábytku. Složení: 39% akryl, 29% polyester, 32% bavlna. Hmotnost 650 g/m2 + - 3g/m2, odolnost proti otěru 10.000 cyklů. Způsob konzervace: nepoužívejte chlór, nepoužívejte suché čištění, nepoužívejte žehličku, nepoužívejte rozpouštědla, alkoholy a čištění iniciativy byly použity pro čalounění, nenamáčejte tkaniny.

Umělá kůže nebo eko kůže, používá se v čalounictví a nábytkářském průmyslu, ideální i pro rekonstrukce všech typů čalouněného nábytku, čalounění pokoje a kuchyně. Je velmi dobré a praktické řešení pro všechny druhy čalouněného nábytku prostoru pro  čalounění, čalounění kancelářského nábytku. Je snadno čistitelná, odolná proti vodě. V případě zašpinění lze velmi snadno setřít navlhčeným hadříkem s roztokem saponátu.

Flok, tkanina se používá v čalounictví a nábytkářském průmyslu. Ideální pro čalouněný nábytek, restaurování čalounění. Materiál je velmi dekorativní. Tkanina snadno se udržuje má žebrovanou strukturu. Vhodné pro všechny druhy čalouněného nábytku. Specifikace: složení substrátu z bavlny, polyamidu povrch, hmotnost 315 g / m, odolnost proti oděru 35.000 cyklů. Způsob konzervace: nečistoty lze odstranit mýdlem a vodou, nepoužívejte chlór, nepoužívejte suché čištění, nepoužívejte žehličku, nepoužívejte rozpouštědla, alkoholy atd. 

Tkanina agmamito je typ starožitné tkaniny, je krásná, elegantní vzhled, imitující starou kůží. Používá se na stylový nábytek, modernímu přidá starožitný vzhled elegance a třídu. Materiál je z druhů mikrovlákna a skládá se ze dvou vrstev: vrchní vrstva z mikrovlákna, na spodní části druhé vrstvy z mikrovláken, takže materiál získává na síle a životnosti.

Rychlý kontakt

Vencl Banha s.r.o.
Mostecká 24
517 21 Týniště nad Orlicí

+420 739 000 807